Yüksek kaliteli ve müşteri odaklı optimum çözümler...

Firmamız, Düzlem Metal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, toz, granül ve sıvı malzemeler kullanarak üretim yapan fabrikalardaki dozajlama, tartım,malzeme transferi ve proses otomasyonu konularında anahtar teslim hizmetler vermektedir. 2002 yılında kurulan firmamız önceleri sadece stoklama ve boşaltma sistemleri imalatı ile uğraşmış, daha sonra diğer endüstriyel ihtiyaçlar konusunda da çalışmalarını sürdürmüştür.

Bu kapsamda firmamız projelendirme, imalat ve montaj hizmetlerinin tamamını üstlenerek sanayimizin ihtiyaç duyduğu anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. İmalat prosesinde miksere kadar olan formülasyon hazırlama ve dozajlama sistemlerini kendi bünyesindeki imalatları ile gerçekleştiren DÜZLEM, üretim hattının devamı olan mikser konusunda yurtdışı partner firmaları ile işbirliği içinde çözüm sunmaktadır. Böylelikle üretim hattında malzeme girişinden mamul sevkine kadar tüm hat olarak anahtar teslimi anlayışla hizmet vermektedir.

Projelendirme ve üretim aşamalarında her zaman teknolojik kurallara uygun imalat yapmak, yenilikler takip ederek onlara ayak uydurmak, zamanında teslim şartımızı koşulsuz yerine getirmek ve müşteri emnuniyetini en üst düzeyde tutmak temel felsefemiz haline gelmiş ve bu anlayışımız tüm çalışan kadromuz tarafından benimsenmiştir. Bu prensipli çalışma ile yakaladığımız büyümeyi önümüzdeki yıllarda daha da artan bir şekilde sağlamak için daha çok çalışmamız gereğinin bilincindeyiz.

Firmamızın geldiği bu noktada bizden desteğini esirgemeyen tüm müşterilerimize ve tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür eder, birlikteliğimizin uzun yıllar boyunca sürmesini dileriz.