Torba Dolum Makinesi

Açık ağızlı polipropilen ve kraft torbalar için...

Firmamızın ürün yelpazesinin başında, endüstrinin bir çok alanında yarı mamul ve hammadde olarak kullanılan her çeşit toz ve granül malzeme için stok silolarının imalatı gelmektedir.

Genellikle gıda, kimya, çimento ve plastik endüstrisinde kullanılan toz siloları ve bunkerleri endüstrinin vazgeçilmez elemanlarıdır. Silindirik veya dörtgen kesitli düz kısımla, konik formda bir alt kısımdan oluşurlar.

Firmamız silo sistemlerinde siloların dolumu,  boşaltılması ve tartımı ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Silo dolumu genellikle pnömatik olarak  (hava ile) yapılmakta olup bu kısımda gerekli filtre, emniyet valfi gibi ekipmanlarla; malzemenin düzgün bir şekilde boşaltılmasını sağlayıcı silo aktivatörü ve helezon konveyör gibi ekipmanların temini ile birlikte komple çözüm üretmektedir.

Depolanacak malzemenin kimyasal özelliklerine bağlı olarak yapı çeliklerinden ve paslanmaz çelikten (AISI 304, AISI 316) imal edilen silolarda standart ölçülerde imalat yapıldığı gibi özel ölçülerde üretim de yapılmaktadır.

ÖRNEK PROJELER


Torba dolum hakkında detaylı bilgi mi istiyorsunuz ?

KATALOGLAR